כנישתא חדא - האתר הרשמי - מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א Rav Eliezer Berland Shlit"a

כנישתא חדא - האתר הרשמי מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א - דיווחים שוטפים 24 שעות, חדשות, תמונות, וידאו, שיעורים, שידורים חיים, סיפורים, ועוד

יום חמישי, 30 ביולי 2015

ומתיר אסורים - נס שפעל הצדיק ר' אליעזר ברלנד שליט"א בהולנד

ומתיר אסורים

עוד סיפור שהתפרסם בקו המידע. היה יהודי רחוק מאוד מיהדות, ישראלי שגר 30 שנה בהולנד, והסתבך מאוד עם רשויות החוק ובית המשפט החליט לתת לו 3 שנים בבית הסוהר או שהוא ישלם סכום של מיליון יורו בתשלום אחד. אח שלו שהתקרב למורנו הרב שליט"א לפני כמה שנים סיפר לו על גדולת הרב ושהוא פועל ישועות, ולאחר זמן שכנע אותו לבוא לרב. הוא הגיע לרב, ומאחר שיצאה כבר ההחלטה של בית המשפט הוא ביקש מהרב שהוא יעשה נס שהם יתנו לו לשלם את המיליון יורו בתשלומים, כי אין לו בכלל את הכסף הזה ואם הוא לא ישלם הוא ייכנס לכלא. הרב אמר לו לתת פדיון ואמר "לא יהיה עליך שום דין" וכתב לו תפילה להגיד לפני המשפט. בינתיים מדי פעם הוא היה נוסע לרב להתחזק וללמוד תורה. הוא סיפר לאחיו שהוא לא מבין למה הוא נוסע, כל היהדות שלו עד עכשיו הסתכמה בזה שהוא הניח תפילין פעם אחת בבר מצווה, ונכנס פעם לבית הכנסת בשבת לפני החתונה, אז הוא לא יכול להסביר עכשיו למה הוא נוסע כל פעם נסיעה של שעתיים לרב ללמוד תורה. עדיין היה קשה לו להאמין במה שהרב הבטיח לו שהוא יצא נקי בלי שום דין, אבל הרב אמר שהוא יגיד עליו תיקון הכללי ואין לו לדאוג כלל, הוא יצא חפשי. לאחר המשפט של הערעור הרב שלח מישהו לבית משפט להגיד לו ללכת לאגם להגיד תיקון הכללי עד ההחלטה, וכך עשה. איך שהוא סיים את התיקון הכללי הטלפון צלצל, שני עורכי הדין שלו בטלפון אומרים בהתרגשות שהחלטת השופטים היתה ש-כלום! אין בית הסוהר ואין חיוב לתת שום כסף! הוא לא האמין למשמע אוזניו. בערב עורכי הדין התקשרו אליו ושאלו אותו מה הוא עשה כדי לקבל את ההחלטה הזאת כי זה לא בגלל העבודה שלנו, מה היה פה ששינה את ההחלטה?! איך השתנתה ההחלטה אנחנו לא יודעים! אבל הוא ידע, וידע טוב מי ומה שינה את ההחלטה.

מוקד הישועות
לטובת הציבור ולפי בקשת הצדיק נפתח מערכת "מוקד הישועות" להעברת שאלות ובקשות ישר לצדיק הרב אליעזר ברלנד שליט"א לברכה וישועה דחופה.
טלפון - 052-718-6265, 054-840-7573, 052-677-5148.
פקס -  02-625-6193
דוא"ל – moked318@gmail.com
נא להגיד/לרשום שם המלא של המבקש ישועה עם שם האימא וכן פרטי איש קשר."לא יהיה עליו שום דין"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה