כנישתא חדא - האתר הרשמי - מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א Rav Eliezer Berland Shlit"a

כנישתא חדא - האתר הרשמי מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א - דיווחים שוטפים 24 שעות, חדשות, תמונות, וידאו, שיעורים, שידורים חיים, סיפורים, ועוד

יום ראשון, 29 במרץ 2015

כנישתא חדא גליון 40 חודש ניסן תשע"ה!!!!!


בס"ד בר"ה כנישתא חדא גליון 40 חודש ניסן תשע"ה

תחיית המתים בימינו
המקובל הרב דוד חיים שטרן שליט"א התמוטט עם דום לב בעת שהותו בארה"ב לפני חודשיים. בעת האירוע שהה אתו אחד מתלמידיו שבנוסף הינו חובש בכיר במד"א שמיד התחיל בפעולת החייאה. במשך 40 דקות נאבקו על חייו כשהרב הצדיק היה ללא נשימה וללא דופק. לאחר שחזר לו הדופק הוא פונה לבית חולים "מימונידיס" בניו יורק לטיפול נמרץ כשמצבו הוגדר קריטי/אנוש. הרופאים לא נתנו לו סיכוי לחיות, תלמידיו ומעריציו בכל העולם התחילו לקיים עצרות תפילה וזעקה להצלת רבם, ובהוראת הגר"ש וואזנר הוסיפו לו את השם 'אלתר'. פתחו קו חירום לעידכון על מצבו, ולרישום לתפילות ברחבי הארץ, אך המצב של הרב שטרן רק התדרדר. לאחר שהגיע לבית החולים לקה עוד פעמיים בדום לב, וביום שני הריאות קרסו לגמרי ונצרכו להגביר את ההנשמה על ידי מכשיר למאה אחוז. ביום שלישי קרסו הכליות, ואז הרופא הבכיר אמר לבנו לקרוא לאחים שלו כדי להיפרד מאבא.

בנו של הרב שטרן שמכיר כמה אביו מעריץ את הרב ברלנד, ומאז שהרב למד עם הסטייפלר ועד היום הוא מדבר בשבחו, דיבר עם הרב בטלפון והסביר את מצבו. הרב אמר לו להעביר סכום מסוים לפדיון נפש דחוף ואביו יקום. בלי לחשוב פעמיים, מיד כשניתק את השיחה עם הרב, הוא עשה העברת בנקאית דרך הטלפון ולאחר 10 דקות קרה נס שהרב שטרן התעורר. ולהפתעת הרופאים אט אט החל לחזור לבריאותו כמקודם.

לאחר שהרב שטרן חזר לתפקידו בבני ברק התקיים כנס התעוררות והודיה, ושם גילו בפעם הראשונה לרבים, עד כמה היתה החלמתו בגדר נס גלוי. אחד מבניו שדיבר בכנס אמר "מי שרוצה להבין ולדעת מה זה תחיית המתים אז ב"ה הקב"ה ברוב רחמיו וחסדיו הראה לנו במו עינינו תחיית המתים. הרופאים אמרו בפה מלא שהתקיים כאן תחיית המתים". סיפרו שם שהרב שטרן כבר היה למעלה בשמים והוא בעצמו שמע איך שדנו אותו בבית דין של מעלה עד שיצאה בת קול שנשמעה בכל העולמות ואמרה להחזיר אותו. אמר שהכאב של החזרת נשמתו לארץ ולגופו היה פי אין סוף מהכאב של לקיחת נשמתו ע"י המלאך המוות. בכנס קראו שם את המכתב של רופא הבכיר בבית החולים שמרוב התפעלות ליווה את הרב שטרן במטוס לארץ ישראל, וזו לשונו במכתב "הריני מעלה על הכתב כאשר זכינו לראות ולחוות בעינינו את גודל הנס, היתה כאן ממש תחיית המתים. הרב קיבל דום לב, היה 40 דקות ללא דופק וללא נשימה, ובחדר מיון היה שוב דום לב והחייאה. ותדע כי בשלושה הימים הראשונים הרב לא היה פה בכלל. ולפי ספרי הרפואה הסיכוי שלו לחזור לחיים, ולחזור להכרה, ובמיוחד לשפיות, היה אפס סיכויים. והנראה שהקב"ה הוא ריפא אותו לבדו, וגם בדורנו אנו זכינו לראות ניסים כמו בזמן יציאת מצרים. ובזה באתי על החתום ד"ר קירשטיין מנהל טיפול נמרץ בית החולים 'מימונידיס' ניו יורק."

  
הגאון הרב שמואל הלוי וואזנר שליט"א
כל הציבור מתבקש להרבות בתפילה על הגאון בעל שבט הלוי רבי שמואל בן רחל שליט"א, בן 102 שבמוצ"ש לאחר פורים קיבל דלקת ריאות קשה והיה מורדם ומונשם במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, ולפי גורמים רפואיים, "נשקפת סכנה לחייו, והמצב נחשב קשה ביותר". כשקרובי משפחה ראו את מצבו מיד התקשרו לרב ברלנד בהולנד ואמרו שהם יעשו כל מה שהרב יאמר להם לעשות כדי להציל את חייו, אבל הרב הפעם לא אמר לעשות פדיון אלא אמר שהוא יתפלל עליו. לאחר רבע שעה שהרב אמר שהוא יתפלל עליו הרב וואזנר פתח את עיניו והרופאים התחילו להוריד את מכשיר ההנשמה. ובמשך כל השבוע הרב עשה תפילות ותיקון הכללי על הרב וואזנר וחל שיפור במצבו עד שהורידו את מכשיר ההנשמה לגמרי, הרב וואזנר התיישב והתחיל לדבר. והנה המילים הראשונות שהוא אמר לאחר שהוא לא דיבר כמה ימים, הרופאים שאלו אותו מה הכי כואב לו אז הוא אמר "כואב לי שאני בבית החולים ולא יכול ללמוד".
אחד מבני משפחתו של הרב וואזנר סיפר לנו שהם אומרים כל יום תיקון הכללי על הרב ברלנד במשך כמה שנים ומתחזקים מעלון כנישתא חדא והסיפורים על הרב. וכשהיו באומן אמרו 3 פעמים תיקון הכללי על הרב בציון רבינו הקדוש, ושהם מאמינים שכל הניסים שקרו במשך השבוע האחרון זה רק בזכות התפילות של הרב, "כולם יודעים שאם מישהו צריך ישועה זה רק אצל הרב ברלנד, התפילות של הרב ברלנד זה מעל הכל".
בעת סגירת העלון קרה שוב הידרדרות במצבו של הרב וואזנר והציבור מתבקשים להצטרף עם הרב ביחד עם כל עם ישראל בתפילות עד שהרב שמואל בן רחל יחזור לבריאותו המלאה וינהיג את הדור כמקודם.


הגה"צ הרב שמעון חיררי זצוק"ל
ברוך דיין האמת. בי"ט אדר נפטר בתל אביב המקובל רבי שמעון חיררי זצ"ל לאחר תקופה ממושכת של יסורים. המנוח זצ"ל, שעמד בראש מוסדות 'פיתוחי חותם' בתל-אביב, נולד בג'רבא שבטוניס בשנת תר"צ, לאביו רבי אברהם ז"ל ולאמו מרת בחריה ע"ה. נודע כמקובל ובקיא בתורת הנסתר והנגלה, חיבר ארבעים ושמונה ספרים בכל מקצועות התורה, ועודד את לימוד הזוהר היומי. המנוח זצ"ל ערך מעמדים בהשתתפות תלמידיו ומעריציו, בהם סיים את ספר הזוהר מדי שנה. היה נוהג לשלם לכל ילד ובחור 200 ש"ח על סיום מסכת גמרא וכך הגדיל תורה בעם ישראל ובפרט בעיר תל אביב.

הרב חיררי היה קשור מאוד למרן הגר"ע יוסף זצ"ל – שהתבטא עליו: "חבר אמת שהיה לי, אשר כל ימיו ברח משררה. צדיק יסוד עולם".  הרב עובדיה כמעט לא עיין בספרים חדשים של ליקוטים שיצאו בדור הזה אבל על ספרי הרב חיררי לא היה מוותר והיה מעיין בהם תמיד ומשבחם, ואף ציטט מהם בספריו.

כבר הזכרנו בעלונים קודמים את מה שהרב חיררי התבטא על הרב ברלנד שהוא "הנשר הגדול" וגם שביקש ממערכת כנישתא חדא לשלוח לו תמונה של הרב ברלנד בזימבבואה לתלות בביתו.

הרב ברלנד הספיד את הרב חיררי במסע ההלוויה שהתקיימה בכפר שלם בתל אביב דרך שיחת טלפון שחוברה למערכת הגברה וכך אמר:
"רבי שמעון! הוא ניצוץ מרבי שמעון בר יוחאי "הַצְּבִי יִשְׂרָאֵל, עַל בָּמוֹתֶיךָ חָלָל". כל החיים היה אמונה. הוא ידע את כל הש"ס בעל פה, עץ חיים בעל פה, זוהר בעל פה, ראשונים, אחרונים, רמב"ם, שולחן ערוך, לא היתה אות בתורה שהוא לא הכיר אותה בעל פה, על כל דבר הוא חזר אלף פעמים, "אשרי מי שבא לכאן ותלמודו בידו". "הַצְּבִי יִשְׂרָאֵל, עַל בָּמוֹתֶיךָ חָלָל, אֵיךְ נָפְלוּ גִבּוֹרִים... הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ אַל טַל וְאַל מָטָר כִּי שָׁם נִגְעַל מָגֵן גִּבּוֹרִים מָגֵן שָׁאוּל בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן", דוד המלך מקלל את הרי הגלבוע, איך יכולתם לראות בפטירה של שאול, איך לא התקוממתם, איך לא היתה איזה רעידת אדמה שתבלע את כל הפלישתים, שומו שמים, שמים וארץ בוכים! שמים וארץ בוכים! על האבדה הגדולה על האבדה שלא היתה כמוה מאז בריאת העולם, עוד לא היה כזה צדיק, כזה גאון, כזה קדוש מבריאת העולם, הוא הניצוץ של רבי שמעון בר יוחאי, חיררי, שרשב"י אמר "אל תקרא חָרות על הלוחות אלא חֵרות", כי כל מי שזוכה להיות בהלוויה של צדיק מתכפרים כל עוונותיו, מי שהיה בהלוויה של שרה אז זכה לחיות עוד, שֵם חי עד 600 בזכות שהיה בהלוויה של שרה, ועוג חי עוד 400, מהלוויה של שרה עד פטירת עוג זה 400 שנה, עד שנכנסו לארץ בסוף שנת ה-40. כל מי שעכשיו זכה להיות בהלוויה הקדושה הזאת זוכה לקבל את הפי שניים של הרב שמעון חיררי ושל רבי שמעון בר יוחאי כמו שכתוב [בליקוטי מוהר"ן] בתורה ס"ו "כִּי יִרְאֶה חֲכָמִים יָמוּתוּ, לֹא יִרְאֶה הַשָּׁחַת" שאדם יכול לפעול תחיית המתים, אדם שהיה בהלוויה של צדיק יכול לזכות לעבור את ה-120, את ה-140, וכמו יצחק את ה-180, כל מי שהיה בהלוויה הנוכחית. כי הצדיק לא נפטר! בתורה ס"ו כתוב שהצדיק מקבל את הפי שניים, שהנשמה עולה למעלה זה לא נקרא שהוא נפטר, הוא מקבל את הפי שניים ממה שהיה לו עד עכשיו, כל מה שנסתר ממנו מתגלה ביום הפטירה, כמו רבי עקיבא "וְכָל יְקָר רָאֲתָה עֵינוֹ", זה סוד שין של תפילין, ליהודים היתה אורה, שמחה, ששון, ויקר. אנחנו בתוך שבעה ימים של פורים שכתוב בזוהר קנ"ג בפרשת "ואתחנן", שכל שבעת הימים ממשיכים את האור של החג, בפסח האור ממשיך עוד 30 יום שזה סוד י"ד אייר אבל בכל חג שבעת הימים זה בתוך החג עצמו, גם הפורים וגם השבועות, כמו שמשלימים בשבועות גם בפורים, עוד נמשך בתוך הפורים ממש שאז "ונהפוך הוא", "קיימו וקבלו", כי הפורים סוד תחיית המתים שאז "קם רבה ושחטה לרבי זירא", כי רבי זירא היה נכנס כל 30 יום לתוך האש, אמר רבה "זה לא מספיק, להיכנס לתוך האש זה לא מספיק, אני שוחט אותך בשני הסימנים ותראה שתחייה". בכוח הלוויה של צדיק, אפילו ששוחטים את שני הסימנים אפשר להחיות את השני. כל מי שמשתתף בהלוויה של הצדיק הזה יזכה כעת לראות באור הגאולה, באור של משיח, באור של תחיית המתים, יזכה עוד לשמש כמו הכוהנים הגדולים בבית המקדש שייבנה במהרה בימינו אמן.         


הרב דב קוק שליט"א
כמה מתלמידי הרב ברלנד היו בפורים בטבריה בביתו של המקובל הרב דב קוק שליט"א וסיפרו לו על מה שקורה בהולנד שתלמידי הרב עוברים עם הרב מכפר לכפר ובגלל ההמוניות של החסידים ההולנדים לא כל כך אוהבים את זה וזורקים אותם מכפר לכפר. עד שמוצאים עוד כפר וכל פעם הולכים ממקום למקום והכל בעלויות כספיות גדולות ביורו, וכל פעם מגיע משמים מישהו שעוזר, יש גם גויים שתורמים ועוזרים, כי רואים מלאך ה' ומתבטלים אליו, רוצים להתגייר ולעזור כמה שיותר, כמו שהיה בזימבבואה שגויים באו אליו להתגייר וכו'... הרב קוק חייך ואמר "יש סייעתא דשמיא עצומה, הוא יבוא ויגאל אותנו, וכשיבוא יבוא כבר המשיח".


הצדיק בבית דין של מעלה
אברך מישיבת שובו בנים הגיע לפני כ-3 שנים אל מעון קודשו של מורנו הרב שליט"א בביתר עילית, וסיפר לרב את הסיפור הידוע של גברת רויטל לוי תח'י שמספרת בהרצאות שהיה לה מוות קליני והרב אליעזר ברלנד סייע לה בבית דין של מעלה, החזיר את נשמתה לגוף והציל את נשמתה.
והאברך פנה להרב ושאלו, האם יש עוד יהודים שהרב עזר להם בבית דין של מעלה? אז הרב השיב לו: "בקרוב יתפרסמו עוד מאות סיפורים כאלה". ומאז, עשרות סיפורים כאלה הגיע לאוזנינו, ובעז"ה בקרוב נפרסם אותם. 
(לאמת את הסיפור של גברת רויטל לוי – 0548487786 או במייל franfor@walla.com)


המקובל הרב גולן מור חיים גילה קצת על מה שעובר על מורנו הרב שליט"א
מתוך לשון המדרש רבה שיר השירים פרשה ב פסקה כב:
"ר' יודן בשם ר' אליעזר בנו של רבי יוסי הגלילי ור' חוניא בשם ר' אליעזר בן יעקב אומר קול דודי הנה זה בא זה מלך המשיח, בשעה שהוא אומר לישראל בחדש הזה אתם נגאלין, אומרים לו היאך אנו נגאלין והלא כבר נשבע הקב"ה שהוא משעבדנו בשבעים אומות, והוא משיבן שתי תשובות, ואומר להם אחד מכם גולה לברבריה ואחד מכם גולה לסמטריה דומה כמו שגליתם כולכם, ולא עוד אלא שהמלכות הזאת מכתבת טירוניא מכל העולם מכל אומה ואומה, כותי אחד או ברברי אחד בא ומשעבד בכם כגון ששעבדתם בהם כל אומתם וכאילו נשתעבדתם בשבעים אומות. ובחדש הזה אתם נגאלין הה"ד החדש הזה לכם ראש חדשים."

לברבריה. לסמטריה. המתנות כהונה כותב "מיני ממשלות של אומות הן" וידוע שמקום הברברים עד היום זה בדרום מרוקו בדיוק במקום שהרב היה, ושם הרב דיבר הרבה על הברברים. סמטריה, החידושי הרד"ל מפרש, 'הוא שם מדינה בימים קדמוניות בירכתי צפון' וירכתי צפון זה הולנד, לכן "לסמטריה" 354 גמטריה "אמסטרדם" 354 בדיוק. וכן כתוב 'ולא עוד אלא שהמלכות הזאת מכתבת טירוניא מכל העולם מכל אומה ואומה' וידוע שבית הדין הבינלאומי נמצא שם בהאג (Den Haag), עיר בהולנד בין אמסטרדם למקום שאנ"ש נמצאים, ובכל יום כשהרב נוסע להתפלל עם אנ"ש וחוזר לאמסטרדם הוא עובר דרך העיר האג, מקום שבו 'מכתבת טירוניא (גזר דין של עלילה) מכל העולם', והיום מנסים שם להאשים את מדינת ישראל בפשעי מלחמה. 

הרי לנו אסמכתא במה שאומר רבינו נחמן מברסלב שצדיק אחד שמקבל על עצמו גלות, ביזיונות וצרות, מציל את כל הדור כולו מאותם צרות וע"י זה הגאולה יכולה לבוא ברחמים ללא מלחמות, כי הוא כבר ספג על עצמו את כל מלחמות העולם וגוג ומגוג. וכמו שהבאנו כבר הרבה בעלונים קודמים בשם גמרות ומדרשים שזה עיקר מלחמת גוג ומגוג מה שהצדיקים סובלים עיי"ש כי אין כאן מקום להאריך. וזה לשון יקרא דשבתא סימן סו: "ועל כן יתעורר אז קודם ביאת המשיח מחלוקת גדול על התלמידי חכמים בחינת דור שבן דוד בא קטגוריא בתלמידי חכמים (כתובות קי"ב:) ופירש רש"י הרבה מסטינים ומלמדי חובה יעמדו עליהם וזה עיקר חבלי משיח (כמבואר ברש"י שבת דף קי"ח) וכן מלחמת גוג ומגוג שיתעורר אז שיתקבצו כל הגויים להלחם על ישראל ובאמת יהיה זאת לטובת ישראל כי יפלו אז הגויים מפלה גמורה באין סומך". ועיין בספר "פעולת הצדיק" בדף תק"ז הערה ר' מהרב שיק זצ"ל שמאריך על העניין הזה מתוך מגילת סתרים ואומר שעיקר מלחמת גוג ומגוג זה האפיקורסות והליצנות נגד הצדיקים עיי"ש הכל. ומובא בשם החפץ חיים שבאמת יהיה מלחמה גדולה שמלחמת העולם הראשונה והשנייה תראה כמו משחק ילדים לעומתה, אבל עיקר המלחמה זה מלחמה באמונה ואפיקורסות (שאל אביך ויגדך חלק ב' דף נז). ומובא בגמרא שאפיקורסות הם אלו שאינם מאמינים בצדיקים ומבזים אותם אפילו שמאמינים בבורא עולם (סנהדרין צט: ורש"י ר"ה יז.), כמו שאומר הבעל הטורים על הפסוק "וַיַּאֲמִינוּ בַּה' וּבְמֹשֶׁה עַבְדּוֹ" החולק על רבו כחולק על השכינה והמאמין בדברי חכמים כמאמין בשכינה, כי אין שלמות האמונה שלא כולל את שתיהם אמונת חכמים ואמונה בה'. וזה דבר שלצערנו בדור הזה נכשלנו בו יותר מכל הדורות הקודמים, לכן באו אלינו כל הגזירות.


עוד על הרב גולן שליט"א
ידוע שהרב גולן הוא מאוד קשור למורנו הרב שליט"א ומדבר עליו גדולות.
זה מכתב שהגיע אלינו לפני ראש השנה תשע"ה:

עבור מזכה הרבים
עורך העלון כנישתא חדא נ"י

בראש חודש אלול, הגענו מספר חברים מהישיבה לסעודת ראש חודש הקבועה אצל הרב הצדיק גולן מור חיים שליט"א. כידוע שהסעודה הזו נערכת כבר שנים רבות ושמשתתפים בה צדיקים מפורסמים ונסתרים. במהלך הסעודה דיבר הרב גולן במיקרופון ואמר שמורו ורבו הרב אליעזר ברלנד שליט"א סובל יסורים קשים בעבור כולנו והוסיף שהגאולה היתה צריכה כבר להגיע, אלא שיש שני צדיקים שמעכבים אותה. אז הוא נקט בשם של מורינו הרב שליט"א והרב הצדיק דוב קוק. וכך הוא סיפר:
לפני שנתיים רציתי לעשות ייחוד של משיח בן דוד ומשיח בן יוסף בברית של הבן שלי, לכן הזמנתי את הרב ברלנד שיהיה סנדק ואת הרב קוק שיהיה מוהל.
הרב ברלנד הגיע, אולם מששלחתי לקרוא לרב הכהן קוק הוא התחמק מלבוא. הם מעכבים את הגאולה, אך אני לא מהרהר אחר כוונות הצדיקים הנשגבים הללו, מה אני לידם, הוסיף בסיפורו.
את הדברים שמעו ברמקולים עשרות אנשים ובפרט שהרב גולן הוסיף שהוא לא מפחד לומר זאת ברמקולים, הוא הרי יודע שהצדיקים האלה שומעים כל מילה שאמרתי פה.
הרב גולן הוסיף שצריך לעורר רחמי שמיים גדולים ושהסכנה מרחפת על ארץ ישראל ובפרט על הערים עכו, חיפה ותל אביב. 

יהי רצון לפני אבינו שבשמיים שתגדילו לעשות
ותמשיכו עוד ועוד לפרסם את שם הצדיק בעולם.

נ. ס."מעכבים את הגאולה"
על העניין שהצדיקים מעכבים את הגאולה כתבנו בגליון חודש שבט תשע"ד סיפור מדהים:
סיפר לנו אברך שלומד בכולל "נחלת יצחק" של הרב יצחק כדורי ששמע מהרב ראובן דנגור שצדיק אחד דיבר אתו ואמר לו שהמשיח היה צריך כבר להגיע עם הרבה מלחמות ודינים לפני כן, והרב אליעזר ברלנד והרב דב קוק עיכבו את ביאתו כדי שיבוא ברחמים. וכן לאחר שהרב מרדכי אליהו זצ"ל נפטר הרבה אנשים שמעו מהרבנית אליהו שכשבעלה שכב בלי הכרה בבית חולים וחזרה הכרתו לכמה דקות היא שאלה אותו: הרי הבבא סאלי אמר שאתה תראה את המשיח, איך אתה יכול להיפטר עכשיו? אז הוא אמר לה היה צריך לבוא משיח אבל אם הוא היה בא היה בא בדינים קשים, מלחמות נוראות, והרבה דם יהודי היה צריך להישפך, אז שני צדיקים - הרב אליעזר ברלנד והרב דב קוק - עיכבו את ביאתו לעוד קצת זמן כדי שיבוא ברחמים, בכדי שעוד יהודים יעשו תשובה. ואחד האברכים שאל את הרב בטבריה אם זה נכון שמשיח מתעכב אז הרב אמר מעכשיו נפעל שהכל יבוא ברחמים.

וכבר פרסמנו בעלון קודם מה שהרב חיים דוד שטרן אמר שהיה אמור לבוא כבר שואה לא עלינו והרב ברלנד עם גלותו ביטל אותו.

פורים במחיצתו של הצדיק
הגיעו כ-700 יהודים מכל העולם ומכל הגוונים להיות עם הרב בפורים בכפר הנופש שנמצא בהולנד בגבול בלגיה מרחק חצי שעה נסיעה מאנטוורפן. פורים היה בשמחה אדירה ומעין עולם הבא. הרב אמר: "'המן' זה גימטריא 'הולנד' ועכשיו בפורים הזה נוכל לכלות את המן". בליל פורים הגיעו כולם לאולם גדול לשמוע את קריאת המגילה מהרב, ובבוקר שמעו את המגילה בחצר הבית של הרב בכפר, שרו ורקדו הרבה. לאחר פורים כל אחד חזר לביתו עם הרגשות שהחיים שלהם השתנו לטובה. להרבה מהאנשים זו היתה הפעם הראשונה שראו את הרב, ומרוב התפעלותם הבטיחו לחזור עוד ועוד.
ההרשמה נפתחה לפסח ול"ג בעומר בהולנד, צפויה להיות קבוצה גדולה עוד פעם עם הרב. מתבקשים מכל אחד לא להגיע בלי להירשם מראש! הכמויות הגדולות הלא צפויות של אנשים גורמת בעיות לכל הקהילה ומסכן את שהייתם העתידי במקום. אש״ל כרוך בעלות לפי מספר הנפשות. טלפון להרשמה 31633913816+.

פדיון הכולל לביטול כל הגזירות
בעלון האחרון פרסמנו את המסר החשוב של הרב לכל עם ישראל שיש לכל אחד לתת פדיון נפש להצלת עם ישראל עד שנגיע ל-600,000 דולר כנגד כל נשמות ישראל ואז נמתיק את הדינים הקשיים. לצערנו הרב אנחנו עדיין רחוקים מאוד מהסכום הזה, הרשעים כבר הכריזו על השמדתו הטוטלית של העם היהודי, ומכל הכיוונים יש תחרות מי יקבל את הפרס הראשון ולעשות מה שניסו שונאי ישראל בכל ההיסטוריה לעשות ולא הצליחו, להשמיד את העם הנבחר.
לכן אנו מביאים כעת שוב את תמצית דברי הרב מהמסר החשוב לכל עם ישראל:
"עם ישראל! עם ישראל! עם ישראל!"
אומר הרמב"ם (ספר יד החזקה ספר המדע יסודי התורה פרק ז הלכה ז) שכל אחד שהולך בתמימות, בדרכי הכשרים, ומקבל נבואה, חייבים להאמין לנבואה שלו כמו שאנחנו מאמינים לשני עדים.
עכשיו אנחנו במלחמה, באינתיפאדה חדשה, עם ישראל בסכנה שלא היתה מבריאת העולם, אינתיפאדה נוראה שמתפשטת על כל כדור הארץ, על כל הגלובוס, אי אפשר לעצור את זה, דוקרים יהודים תמימים חפים מפשע, אף אחד לא שם לב לזה, אף אחד לא מזדעזע, אין פוצה פה ומצפצף, כל העולם מוחא כפיים על כל יהודי שנרצח ונהרג.
אין לנו [אלא] רק התורה הזאת, רק להיות כמו שבט זבולון, עַם חֵרֵף נַפְשׁוֹ לָמוּת [שמסר את נפשו] שקפץ לתוך האש, עכשיו זו העת לקפוץ לתוך האש, אי אפשר להמתיק את הדינים מעל עם ישראל, רק אם נקפוץ לתוך האש ואז נמתיק את כל הדינים ולא יהיה שום דין על עם ישראל.
כי המסירות נפש האמיתית זה שמירת עיניים, אם אדם שומר את העיניים אז תהיה המתקה. כי אדם רק רואה שדים ורוחות. אם אדם יראה כמה שדים יש בקב מרובע בקב מעוקב אז ישר תצא נשמתו. אז השם נתן כח לא לראות, אז עכשיו זה הרגע שכל השדים והרוחות יוצאים מהבקבוק כי כל המחבלים זה שדים ורוחות, כל הגזירות הם כי לא שומרים את העיניים, כל פתיחת עיניים נהרג יהודי, כל פתיחת העין נדקר יהודי. אם אדם יתפלל בזמן בבוקר מוקדם, ילך למקווה, ימתיק את כל הדינים שבעולם, זה הרגע שממתיקים את כל הדינים שבעולם, עכשיו זה הרגע להמתיק כל דין.
כל החמאס, כל האל קאעידה, כל הדאעש, זה שדים ורוחות, צריך לכוון ב-"השם א-ח-ד", אם אדם יכוון ב-"השם אחד" אז הוא יכרית את כל האל קאעידה, כל חמאסניקים, את כל הדאעשים שעורפים ראשים חוטפים ילדים ותינוקות, וכל העולם מוחא להם כף, כל העולם מדרבן אותם, כל האינתיפאדה הזאת זה בעידוד של כל העולם, כל העולם מדרבנים את האינתיפאדה הזאת, כל המדינות, כולם כבר מצטערים שהיטלר לא גמר את העבודה, היטלר לא עשה שום דבר, הרג 18 מליון ונשארו 15 מיליון, הוא לא עשה כלום, וכולם בייאוש, כולם מקללים את היטלר למה לא גמרת את העבודה, עכשיו כולם סומכים על הישמעאלים, וַיֵּלֶךְ עֵשָׂו וַיִּקַּח אֶת מַחֲלַת בַּת יִשְׁמָעֵאל, רש"י אומר שהוסיף רשעה על רשעתו עוד רשעית, כל אומות העולם מחכים לדם יהודי, כי דם אהבת ודם ירדפך, כולם מחכים לדם יהודי עכשיו עושים אינתיפאדה שלא היתה כזו אינתיפאדה מימות העולם, מזמן בריאת העולם לא היתה כזו אינתיפאדה, דוקרים נפשות קדושות וטהורות, חפות מפשע, שלא עשו כלום, העולם בכלל לא מזדעזע, העולם אפילו לא יודע מזה, רק יודעים אם ירו איזו ירייה פתאום על עזה, אויי אז כל העולם מזדעזע, ירו ירייה על עזה! איך עשו כזה פשע?! מי עשה את הפשע הזה? ישפטו אותו בהאג, ישפטו אותו בבריסל. אז אנחנו הגענו לאחרית הימים, זה חזון לאחרית הימים, לכן יעקב פחד לגלות מה יהיה באחרית הימים.
צריכים עכשיו 10 אלף איש שכל אחד יתן 60 דולר או 60 איש יתנו 10 אלף דולר, ביחד זה 600 אלף, וכך נמתיק את כל הגזירות, זה יתן 10, זה יתן 20, זה יתן 100, כל אחד, כל עם ישראל חייבים להשתתף עכשיו, נכנסים לאוטובוס ונדקרים! איפה הגענו?! מתי שומעים כזה דבר?! מבריאת העולם לא היה כזה דבר! יש פה אינתיפאדה! כל יהודי בסכנה! אז כל אחד חייב לתת מ-10 דולר ומעלה, כל יהודי בלי יוצא מהכלל, אחד יתן 10, אחד יתן 60, אחד יתן 100, עד שנגיע ל-600 אלף. כל אחד ירים את נדבת ידו מ-10 דולר ומעלה עד שנגיע לשש מאות אלף ואז נודיע לכולם, ועל ידי זה נמתיק את האינתיפאדה החדשה, ונזכה לגאולה שלמה במהרה בימינו אמן.

עכ"ל הרב

דובר ארגון דאעש פרסם עכשיו קלטת שמע בה קרא ליהודים להתאסלם או לשלם מס גולגולת:
"החליפוּת (האיסלאמית) תישאר, והיא רק הולכת ומתחזקת ועדיין מנצחת", אמר, "היהודים פחדנים וחלשים. החלש והפחדן לא יכולים לנצח. ליהודים יש שתי ברירות: או להתאסלם או לשלם מס גולגולת אחרי שהצבאות שלהם ייצאו מחצי האי של מוחמד, מירושלים ומכל ארצות המוסלמים".

כנראה שהרב כבר ראה את זה ומכוון לבטל את "מס גולגולת" על ידי "פדיון הכולל" כמו שרבינו אומר אשר אין דין שאי אפשר להמתיק ע"י פדיון.

למסירת הפדיונות: 052-677-5148, 0548520249, 054-840-7573, 052-718-6265

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה