כנישתא חדא - האתר הרשמי - מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א Rav Eliezer Berland Shlit"a

כנישתא חדא - האתר הרשמי מהנעשה בעולמו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א - דיווחים שוטפים 24 שעות, חדשות, תמונות, וידאו, שיעורים, שידורים חיים, סיפורים, ועוד

יום שני, 30 במרץ 2015

ההסכם עם אל-על לזימבבואה בוטל

למי שזוכר שנה שעברה זמן קצר אחרי שהרב הגיע לזימבבואה נחתם הסכם תעופה בין אל על לאתיופיאן איירליינס מה שהוריד את המחירים לזימבבואה כמעט בחצי!! ממחירים של 1500$ ויותר למחירים של סביבות 850$ כעת חצי שנה אחרי שהרב עזב בוטל ההסכם עם אל על מה שמראה בחוש שמשמיים כל ההסכם נועד בכלל לעזור לאנ״ש להגיע לרב במחירים יותר שפויים...

״קוד אל על יוסר מטיסות אתיופיאן איירליינס״

הסכם הקוד-שייר בין שתי החברות מוקפא מיידית בעקבות הלחימה באזור מפרץ סואץ. אל על: נוסעים עם כרטיסים יופנו למוקד אתיופיאן


חברת אל על הודיעה היום (ב') על הקפאת הסכם הקוד-שייר עם אתיופיאן איירליינס בשל השינויים במערך הטיסות שקבעה חברת התעופה האתיופית בעקבות המצב הביטחוני באזור תימן.

טיסות אתיופיאן הממריאות מהבירה אדיס-אבבה כוללות כעת מעבר מעל סודן ועצירת ביניים בקהיר, שני יעדים שנחשבים פחות בטוחים עבור נוסעים מישראל. בהודעת אל על נמסר כי ההחלטה להסיר את קוד החברה מטיסות אתיופיאן היא מיידית ונוסעיה שכבר רכשו כרטיסי טיסה יועברו לסיוע במוקדי השירות של החברה האתיופית.

בסוף השבוע האחרון איחרה בכמה שעות טיסת אתיופיאן לישראל לאחר שלא הורשתה להמריא מחשש לפגיעה במטוסים כתוצאה מתקיפת מדינות המפרץ את המורדים בתימן.

הסכם הקוד-שייר בין אל על ואתיופיאן איירליינס, חברת התעופה הגדולה באפריקה, נחתם בראשית 2014 במטרה להרחיב את רשת יעדי החברה באפריקה, לאחר ששירותי הביטחון של ישראל הטילו עליה מגבלות נחיתה ביבשת השחורה. כחלק מההסכם, אתיופיאן כמעט שילשה את מספר טיסותיה בקו אדיס-אבבה-ת"א מחמש טיסות בשבוע ל-14 במטוסי בואינג 737.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה